Email:export@chinahuida.cnجیانگسو Huida پزشکی ابزار شرکت با مسئولیت محدود

جیانگسو Huida پزشکی ابزار شرکت با مسئولیت محدود

آزمایشگاه حمل و نقل سواب با استوارت متوسط

آزمایشگاه حمل و نقل سواب با استوارت متوسط

حمل و نقل سواب مشخصات: سواب حمل و نقل با متوسط استوارت است برای جمع آوری، ذخیره سازی و حمل و نقل نمونه میکروب استفاده می شود. اطمینان از کنترل موثر بر ویژگی ها و فعالیت های بیولوژیکی از میکروب قبل از تجزیه و تحلیل، برای جلوگیری از biopollution.Gamma سترون. اطلاعات: مورد استفاده ...

Product Details

حمل و نقل سواب
مشخصات:
سواب حمل و نقل با متوسط استوارت است برای جمع آوری، ذخیره سازی و حمل و نقل نمونه میکروب استفاده می شود. اطمینان از کنترل موثر بر ویژگی ها و فعالیت های بیولوژیکی از میکروب قبل از تجزیه و تحلیل، برای جلوگیری از biopollution.Gamma سترون.
جزئیات:
مورد استفاده برای جمع آوری نمونه از حفره دهان، دستگاه تنفسی، مجرای خروجی مثانه، گردن رحم، مهبل (واژن). مناسب برای حمل و نقل، در حالی که اجتناب از آلودگی. در دسترس است با راهنمایی نمونه مختلف از جمله: پنبه طبیعی، پنبه انسان ساخته شده، الیاف پلی استر. AMIES، کری بلر، استوارت الکتروشوک: نمونه برداری و آزمایش های مختلف مورد نیاز، گزینه های مختلف برای مشتریان نیز سواب حمل و نقل متوسط مانند داشته باشد.


ما یکی از مارک های معروف. لطفا در صورت به خرید با کیفیت آزمایشگاه سواب حمل و نقل با متوسط استوارت با تامین کننده حرفه ای در چین است. قیمت بی همتا و خدمات ارائه شده است.

Hot Tags: سواب حمل و نقل آزمایشگاه با متوسط استوارت، چین، تامین کننده، مارک، قیمت
محصولات مرتبط
Copyright © Jiangsu Huida Medical Instruments Co.، Ltd کلیه حقوق محفوظ است.
QR Code